| IonutK3nt a întrebat:

Cine are un server de Metin2 care are nevoie de STAFF, am experienta de 6 ani.

Răspuns Câştigător
| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
1 Nimeni nu o sa-ti dea GM/GA/SGA/SGM degeaba.
2 Nimeni nu baga oameni in STAFF degeaba altfel toti playerii ar zice toata lumea am experienta in Metin2 ok hai intra in STAFF?

3 Daca vrei sa ai comenzi de GM intra pe serverele GM MODE:
Metin2 Selena
Metin2 AV

Sunt servere care poti sa ai GM fara probleme ai cateva interdictii dar in afara de acele interdictii ai acces la aproximativ majoritatea comenzilor in jur de 30%-80%.
Serverele GM MODE ai unele interdicti ca sa nu se abuzeze de comenzi (Kick pe servar sau kill cu full HP).

Mult Succes!