| SkyFire a întrebat:

Salutare TPU,
Cum fac sa imi mearga chrome-ul sau youtube-ul mai repede?
Pana acum cateva zile imi mergea bine Firefox-ul, adica nu asteptam sa se incarce pagina mult cand dadea in HD, treceau 2, 3 secunde si era si gata. Acum m-am enervat ca numai mergea firefox-ul si mi-am pus chrome. Aici aceeasi problema, se incarca greu cand dau in HD.
Am ca plugin, Adobe flash player slim. Restul le-am sters si l-am lasat pe asta.
Vreo solutie? Bonus o funda.

1 răspuns:
| jeek0 a răspuns:

Lasa cat mai putine aplicatii si cat mai putine pagini web deschise deodata. si mareste vitea la net fireste happy. de la isp provider. nou abonament