| Trinity a întrebat:

Salutare TPU, de la un timp in coace nu mai imi merge fifa07, intru in joc nu joc nici o repriza de meci si ma da afara din joc, iar intru iar ma da afara, am reinstalat jocul si la fel imi face stie cineva de ce?

1 răspuns:
| Toxicul123 a răspuns:

Deoarece poate sa nu iti mai fie compatibil deoarece se poate sa fii instalat o chestier care nu iti mai da voie sa intrii in joc sau sa joci si sa se inchida.Pentru a rezolva trebuie sa instalezi windowsul din nou.