| SlenderMan299 a întrebat:

Doresc sa imi iau Fifa 15 pentru PC eu avand un laptop cred ca destul de bun. Sincer nu prea sunt lamurit daca o sa imi mearga. Mie imi merge pe High cu 30-40 FPS cand ma joc si 15 FPS cand arata cinematicurile..Am urmatoarele componente la laptop:
Intel Core i7 4500U 1, 8 ghz 2, 4 ghz with turbo boost 3 ghz ( din cate am inteles sunt 4 nuclee 2 virtuale 2 reale )
Ram 8 GB DDR 3 L
Nvidia Geforce GT 750M, 128 Bit, VRAM 4 GB, DDR 3

Intrebarea mea este : E posibil ca la jocul cumparat sa imi mearga cu mai multe FPS-uri? Adica sa fie mai bine optimizat?

1 răspuns:
| SilviaDulcik a răspuns:

Posibil, atat timp cat cel cumparat are ultima versiune.