| catalin542000 a întrebat:

Salutare tpu.Eu am un program fraps si filmez jocuri gen euro truck simulator 2, battlefield 4 si altele.
De ce fraps-ul un loc sa filmeze tot jocul sa zicem o ora nu din contra filmeaza cate 16 minute un video 16 minute alt video 16 minute si tot asa un loc sa vad un video o ora de ce?
Mentionez eu am cumparat fraps-ul si am licenta la el si nu am activata chestia aia cu filmeaza timp de cate minute vrei si scrii acolo 2 minute si numai 2 minute filmeaza deci optiunea asta este dezactivata deci de ce fraps-ul imi face ce v-am spun eu mai sus?

FUNDA

1 răspuns:
| Niiiicu a răspuns:

Este o optiune numita split video every 4gb, poate este bifata si din cauza aia ti se taie mereu