| Yuzuki a întrebat:

Imi puteti spune cum pot face mod pe Metin2 Steel? Multumesc anticipat!

14 răspunsuri:
| catalino200 a răspuns:

Incearca TotallyFame Metin2, rate 500%,iteme noi, mape noi, PVP-PVM (50-50) iteme modate, iteme noi in magazine tip NPC(de genu:Posedate,King,Sirius si mai noi).Va astept pe server, trebuie doar sa aveti un client cu mc.txt (server No-Ip no-hamachi), daca nu aveti puteti alege unul din cele de pe site-ul asta:http://4metin.ro/client-uri/client-uri-modificate-2011-2012-t66019.html.De aici e simplu, trebuie doar sa scrieti in mc.txt (care-l puteti gasi in clientul downloadat) sa in locuiti ce scrie acolo cu metin2allystarss.zapto.org.Salva-ti si va va merge.Va puteti face cont pe acest site de inregistrare: http://25.148.165.94/. Sante-ti toti bine veniti!
Metin2 Totally Fame by Ruff

Link client:http://4metin.ro/client-uri/client-uri-modificate-2011-2012-t66019.html

| Cosminel25 a răspuns:

Poti face rost de mod pe metin2 stel sa ati faci seturi destul de bune si sa dai si tu cu un prieten de altau in el sau ea... prin trade hack al poti lua depe www.elitepvpers.com dai pe hackuri si o sa gasesti o multime de trade hackuri. prin donatii 5 euro 40 lei 10 euro 80 lei... poti da o furtuna ca un fel de semi mod destul de buna

| Cosminel25 a răspuns:

Poti lua hackurile depe www.elitepvpers.com eu ati recomand sa joci metin2 hammer cauti pe net metin2 hammer sau metin2 osiris sau mage... Sper ca ti-am fost de ajutor din nou daca vr tu o funda ca n-am luat niciodata

| Cosminel25 a răspuns:

Sall am gasit acum cateva zile un multi hack site de download http://www.mediafire.com/? zxv13y9u6w00a1d e super tare hackul funda plz daca ati place...

| DexTer007 a răspuns:

Http://www.speedyshare.com/h6nnt/MultiHack-Banjo.rar

Ultimul multihack de pe piata cum vam obisnuit doar de la banjo.

merge super pe private. posibil sa nu va porneasca pe ro din cand in cand din cauza hackshieldului dar insistati si din a2a a3a incercare porneste. oricum se intampla rar sa nu o faca din prima.
Bft la hakuit.

| plss a răspuns:

Donezi euro

| Ababei_Alexandru_1990 a răspuns:

Pe Metin2 Steel se poate face mod prin : donatii, trade hack, iteme bune [dai la schimb], cei care se lasa de joc unii cu mod le arunca pe jos... etc.
Sper ca te-am ajutat

| killerboss a răspuns:

Donezi

| Pasca_Copilul_Denis_1996 a răspuns:

Pe mt2 Steel nu merge mod laughing

| Pasca_Copilul_Denis_1996 a răspuns:

! incearca www.modernatoremt2.ro Poate merge

| Constanti-Cristian_Popescu_1993 a răspuns:

Dai la schimb lumina +0 pe mod 50 la suta e foarte valoroasa si poti sa o obti daca o castigi la OX

| eduardvaly a răspuns:

Donezi. Funda?

| Copaceanu_Mihaela_1973 a răspuns:

big grinDDDDDD lol daca ai mod pe steel si nu ai donat ai ban ip max 10 zile degaba iei cu hack sau alte porcari. Donez 5 euro pentru mod 50 % si cu ala avansezi!