| eTUTORIALE a întrebat:

Salutare TPU, imi ziceti si mie cum sa ma fac invizibil pe World Of Tanks? Mi-am luat si camuflaj si nu merge. Si un prieten mi-a zis ca sa dau pe conducatorul tancului dar nu stiu unde e. Ma ajutati va rog!

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Nu cumva ai mai pus intrebarea asta? NU exista sa te faci invizibil, camuflajul functioneaza intr-un anume mod. Ia si invata intii cum functioneaza, ca daca nu intelegi nic, degeaba. Geme netul de tutoriale.