| K3nzoRRR a întrebat:

Salutare TPU in intrebarea de astazi este legata de pasionatii de jocul numit Metin2.ro.

Bun, deci mi-am deblocat contul dupa e-mail si cand imi fac un caracter imi bag un nume astea imi zice,, You cannot create the character " ceea ce inseamna ca nu poti creea acest caracter.
Pai cum sa nu creezi nu am voie sau ce?
Ziceti-mi problema.
Dau funda raspunsului corect, atentie FUNDA. Repede.

Răspuns Câştigător
| RxDooM a răspuns:

Numele este deja luat de altcineva, incearca alt nume

2 răspunsuri:
| K3nzoRRR explică:

Stai sa vad daca este adevarat, daca da primesti rasplata (funda).

| K3nzoRRR explică:

Din fericire RxDoom a raspuns corect intrebarii primeste o funda, multumesc TxDooM.