| An0nim01 a întrebat:

, In primul rand...La multi ani!, sa aveti un an 2012 cat mai bun!:). Stie cineva cu ce program este facut acest video?:d http://www.youtube.com/watch?v=HScqqjlQAQE. Dau o funda mare pentru cel care stie! ^^

3 răspunsuri:
| An0nim01 explică:

Ma refer la efecte si la toate minunatiile de pe akol!tongue, nu cu ce a fost filmat:d

| An0nim01 explică:

Am aflat, este facut cu Sony Vegasbig grin, multumesc.:-)

| claudiu213 a răspuns:

Eu cred ca hyper cam 2 asa cred + cateva optiuni facute de el sa fie asa deci sunt : 62% sigur ca e hiper cam 2