| Taiger a întrebat:

Salutare TPU, joc GTA San Andreas MultyPlayer si dupa ce intru pe un sv mi se blocheaza de fiecare data, ce pot sa fac sa nu mi se mai blocheze.

2 răspunsuri:
| Radoi21 a răspuns:

Cred ca iti da crash. Schimba crack'ul GTAului, sau incearca alt gta.
Vrei sa castigi bani din click'uri si share'uri pe facebook? Inregistreaza-te aici: http://www.maildirect.ro/inregistrare/bbc20301d9e3993bd1137c8aa2ef2240

| spaghetty a răspuns:

Mie mi se intampla asta. Nu ai versiunea originala de san andreas(prin original ma refer la prima)