| AlexPreda1994 a întrebat:

Joc Minecraft de aproximativ 2 ani, și, în ultimul timp când mă joc de exemplu skywars la playeri am un bug, sau la chesturi...atunci cand fac pvp cu cineva, efectiv îmi apare playerul respectiv că se blochează, eu dau în el și după 2-3 secunde totul revine la normal, apoi iar etc. Țin să vă menționez că îmi merge în 60-90 fps. Am optifine și m-am uitat pe YT cum să fac setări ca să-mi meargă bine, dar mie oricum îmi mergea bine, însă v-am spus, problema e asta: când fac PVP se blochează playerul respectiv, se întâmplă asta pe orice server, netul meu e bun, nu am viruși. Aștept răspunsuri repede.

1 răspuns:
| mytza75 a răspuns:

Adevarul este ca se intampla de multe ori, pe mai multe servere, cel mai probabil este un bug, si nu ai nimic de facut, am patit si eu mai ales pe mcx.