| EdyEdyson a întrebat:

Ma joc need for speed underground 2, si am 65% din joc si nu imi mai apar nici oponenti nici curse de facut nimic... Ce trebuie sa fac ajutati-ma va rog.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate stiu eu, sunt niste curse de facut cu SUV-urile big grin Poate pe alea nu le-ai facut. Dar unele curse nu apar pe harta pana nu deblochezi niste curse ascunse. Adica trebuie sa te plimbi cu SUV-ul pe harta sa vezi daca sunt curse, iar apoi te uiti si cu o masina mai rapida(poate nu ai facut curse cu masina potrivita, si trebuie sa iei una mai buna). Sper ca te-am ajutat big grin

| anonimguy3 a răspuns:

Unele curse sunt curse ascunse si trebuie sa le gasesti si sa le faci, de asemenea poti incerca cursele cu SUV poate nu le-ai facut si pe alea.

| EdyEdyson explică (pentru anonimguy3):

Adica cursele cu suv? ce inseamna suv. Mersi.