| MFlorinCristian a întrebat:

Maine doresc sa achizitionez un laptop ASUS, linkul cu descrierea lui este aici : http://www.flanco.ro/......e-dos.html
As vrea sa-mi spuneti pareri pro sau contra despre acest laptop,daca isi merita banii, eu zic ca isi merita fiecare banut dar acum va las pe voi sa spuneti. Ofer funda celui m-ai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| Daniel1619 a răspuns:

Recamoand din toata inima merita toti banii este o marca foarte buna eu love struck Asus! Si este unul foarte dragut acum cum vrei tu eu spun ca merita! Dar te-as sfatuii sa intrebi pe cei de acolo sa iti spuna ceva despre el sau daca nu intreaba de cel mai bun laptop dar acu depinde de buget! Sper ca te-am ajutat fundita?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Laptopul tau meria toti banii, procesor, ramii si placa video te vor sjuta sa joci jocurile din 2012 si 2013 limpede pe high si unele pe medium, dar majotitatea pe high