| Razvan03Andrei a întrebat:

Mi-am instalat de ceva vreme NFS Carbon, dar de abia astazi am avut timp sa ma joc.Ma da in prima misiune(sau a doua) cu 3 masini, dar imi aprare sa apas pe un buton! Care este acela? Tot nu imi dauhappy

Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Iti apare ins tanga sau dreapta un indicator de viteza? daca da cand acelerezi apare ceva albastru pe ecran sau indicatorul...am uitata dar cand se face albastru sau verde apasa pe shift.Ala din stanga a mers la mine.

| MihaiAndronescu123 a răspuns:

Apesi pe CTRL de la sageti din dreapta acolo.