| Gh0stM3n a întrebat:

Salutare TPU, mi-am luat o placa video nVidia Geforce GT 210 Silent 1024 MB, procesor AMD Athalon 64 X2 Dual Core 4200+ 2.21, GHz 2 GB RAM, ce jocuri imi puteti recomanda care sigur vor merge Shooting (gen Call of duty ), Race (gen Grid)

Răspuns Câştigător
| viruSaceS a răspuns:

Vor merge toate jocurile din seria call of duty poate doar black ops iti va pune putine probleme pentru ca placa video este cam slabuta pentru gaming oricum modern warfare 2 este cu siguranta potrivit are grafica foarte buna si cerinte mici iti va merge bine cu detalii ridicate si rezultie mare!

1 răspuns:
| Christian_1826 a răspuns:

Iti recomand Combat Arms Eu(eu vine de la europa)
este un joc FPS extraordinar cu grafica superba,combouri, multe arme, costumatii.
il poti downloada de aici http://en.combatarms.nexoneu.com/NXEU.aspx?PART=/Main
tot aici iti poti face si cont.succes! funda?:X