| fast4ever a întrebat:

Mi s-a stricat laptopul si acum sunt nevoit sa ma joc cateva luni pe PC-ul vechi care e destul de rabla,dar as vrea sa joc unele jocuri cat de cat decent.
Am vreo sansa cu sistemul asta: procesor Intel(R) Celerom(R) 2, 8 Ghz (single core), 1, 5 GB RAM, placa video Nvidia GeForce 6200 de 128 MB... bineinteles pe XP sa joc League of Legends?
Ar putea exista unele programe care sa-l fac pe amaratul asta sa se miste mai bine in joc? gen: game booster sau nu stiu programe care ar ajuta destul.
Astept raspunsurile voastre big grin Cel care ma rezolva primeste FUNDA

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Daca nu instalezi pe el tone de porcarii care sa ruleze in fundal ar trebui sa poti juca una-alta, atita vreme cit te incadrezi in cerintele minime.