| alexstefan40 a întrebat:

Salutare TPU,nu mi se incarca filmele online, pe youtube daca vreau sa vad un film sau un documentar se incarca 10 minute si se opreste, cateodata chiar si la videoclipuri se aude sacadat fara imagine.Folosesc net de la t mobile wireless 8mb/s,am pe un laptop nou win 8, iar pe altul win7, pe niciunul nu mi se incarca.Am Adobe FP si shockwave player pe amandoua,browser pe amandoua internet explorer, am debifat in setari enable hardware acceleration.Cateva zile mi s-au incarcat filmele deoarece pe cel cu win 8 am anulat install autom. updates,dupa ce am ales din nou sa-mi instaleze automat updateuri,nu mi s-au mai incarcat; am crezut ca renuntand din nou la inst aut. updateuri o sa mi se incarce, insa fara succes.Ieri am avut o surpriza sa mi se incarce filmele online pe amandoua laptopurile, in acelasi timp folosindu-le.Azi se pare ca am aceeasi problema, sper sa primesc un ajutor din partea voastra.msc.

1 răspuns:
| Denis505 a răspuns:

Incearca sa-ti reinstalezi browser-ul, sa stergi istoricul la toate si memoria Chache sau sa-ti cauti alt provider de net...