| Sbbqer a întrebat:

Nu stiti un MMO sau/si RPG faine?
Cum incepe scoala as vrea si eu sa ma apuc de unul.
Multumesc!;-)

Răspuns Câştigător
| William a răspuns:

Guild wars 2, e cel mai tare mmorpg in momentul asta. Daca totusi nu iti place incearca ArcheAge, SkyForge sau PWI.

1 răspuns:
| William a răspuns:

Sunt surprins sa vad ca mi-ai dat funda. Toate jocurile pe care ti le-am recomandat sunt varza. Guild Wars 2 nu prea poate fi jucat decat daca ii cumperi expansiunea "Heart of thorns", daca joci gratis ai niste restrictii ridicole: nu poti sa trimiti mesaje private decat jucatorilor din lista de prieteni, nu poti accesa continutul expansiunii, nu poti folosi world chat-ul (glumeam jocul asta nu are world chat, lucru care il face si mai bun in ochii unora), jocul nu are mounti, asa ca trebuie sa mergi pe jos peste tot iar harta nu e mica, cireasa de pe tort este lvl scaling, nivelul tau creste sau scade in functie de zona in care te afli. Daca ai lvl 30 si intri intr-o zona de lvl 5 o sa iti scada si tie nivelul si vei putea fi omorat de monstri de lvl 5 (distractiv nu?). Archeage e pay to win, deci o sa investesti foarte mult timp in jocul asta daca vrei sa ai iteme bune dar nu vrei sa dai bani. SkyForge e mai mult o gluma, jocul are o grafica buna si cam atat. PWI are grafica proasta si la nivele mari devine pay to win. Totusi merci pentru funda.