| sKoLL a întrebat:

Salutare tpu...Nu stiu ce antivirus sa aleg dintre avira internet security, avast internet security si nod32.Ce parere aveti? Funda! Laptopul meu are 4gb ram si procesor Dual Core de 2ghz, daca va este de folos.

Răspuns Câştigător
| kingD0G a răspuns:

@ sKoLL

Nu te lua dupa nimeni, fiecare antivirus procedeaza la fel, multi useri iti raspund la a ta intrebare deoaece au acel antivirus in pc.

Eu iti recomand avast, nu este cel mai bun, dar protejeaza firewarull foarte bine, astfel protejand actiunile x ale intenetului.

Succes!

2 răspunsuri:
| Ovydiw a răspuns:

Cel mai bun pentru jocuri si internet este Avira...
Si avira e mai sumplu decat avast sau nod32, si il poti reinstala cand expira fara nici o problema, deci nu ai envoie de licenta big grin

| dracusorvoinic a răspuns:

Avast..este cel mai bun..asta il folosesc si eu.big grin. funda?big grin