| Danny8135297 a întrebat:

Salutare TPU, revin cu 3 intrebari, cel mai bun raspuns FUNDA. big grin happy

1. Cum instalez modul Rei's Minimap Minecraft versiunea 1.7.10

2. Cum instalez modul Inventory Tweaks Minecraft versiunea 1.7.10?

3.Cum instalez modul Enchant View, sa se inlocuiasca acele litere.

Cel mai bun raspuns FUNDA. happy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei neaparat modurile astea cauta-le pe Skydaz. Scrie Skydaz pe google si aflii tot acolo.

| Danny8135297 explică (pentru anonim_4396):

Mai astept raspunsuri de la altii, mersi happy.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Danny8135297):

Pai astepti raspunsuri de la altii, tot raspuns ca si al meu o sa primesti.