| xxxyyyzzz a întrebat:

Spuneti-mi un site de pe care as putea cumpara far cry 3. Vreau ca jocul sa se descarce direct in calculator nu sa imi fie livrat prin curier sau prin posta.
Ps. Stiu ca a aparut far cry 4 dar eu ma joc de pe un laptop cu procesor pentium si placa video Intel hd graphics si nu o sa imi mearga. Far cry 3 cred ca o sa mearga destul de bine cu setarile video pe low si pe win 7 premium.

5 răspunsuri:
| SilviaDulcik a răspuns:

Nu iti recomand sa faci acest lucru. Nici un procesor pentium, indiferent de tehnologie nu are placa video integrata indeajuns de buna pentru a scoate 30 cadre pe secunda pe 720p si detalii grafice low in Far Cry 3.

| RaduTN a răspuns:

Sa crezi tu ca o sa-ti mearga bine.
Mai bine te joci un joc care nu cere placa video dedicata.

| xxxyyyzzz explică:

Ma rog. Dati-mi un site.

| xxxyyyzzz explică:

Vreau sa platesc cu card VISA.

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru xxxyyyzzz):

Vrei sa dai banii aiurea? cumpara-l de pe steam.