| GameXD a întrebat:

Stie cineva pe cineva care da GM/VIP etc pe un metin2? GRATIS? Sau care face servere de metin2 gratis?

Fundaaa!

1 răspuns:
| Mihail2020 a răspuns:

Salut!
1 La GM Mode se da GM la pret de 5 Euro.
2 Ca sa fii GM/VIP/MOD sau un membru in staff trebuie sa ai experienta in metin2 si sa joci pe acel metin si sa stii totul despre el sa ai vechime, etc.Si ei GM daca raspunzi si la intrebari.
3 Daca cineva a facut un server poate sa iti dea GM numai daca ajuti la ceva, crearea unui forum, pagina web metin2, servarul de metin2, client, etc.
Sa ajuti la ceva legat de Metin2 dar sa primesti Moaca GM nimeni nu da?
Nici macar pentru o Funda ca nu merita!