| Holyman a întrebat:

Salutare TPU stiti vreun metin 2 privat romanesc care acum merge? Ca am vazut multe si romanesti si toate erau off! Daca stie cineva un metin privat romanesc care chiar si acum este on sa imi spuneti! Inca cv nu imi spuneti metin2 mania si metin2 earth pe alea le am deja!

Răspuns Câştigător
| dorianpopafan2 a răspuns:

Incearca HummerMt2, Este romanesc, Este privat, Este frumos.Link: Http//hammermt2.com,Funda?

9 răspunsuri:
| BogdanFnky a răspuns:

Owner: [OwN]Maxx :lol!:
Server Status: [color=#40FF00]ONLINE[/color]
MC/IP: 86.34.17.152
Level 127 start,iteme 2010/2011 la magazin
Rate
Experienta: 5000%
Yang: 5000%
Obiecte: 5000%
Fierar: 100% , nu cere iteme !

Video: Pe Site ! sau aici www.youtube.com/watch?v=qHpipqOBImk
Poze: Pe Site !

Timp Online:
*24/24

Buguri rezolvate: Login-Bug
Regat recomandat: Albastru

Forum: www.volumemt2.hitforum
Site : http://86.34.17.152
Client Recomandat: By Abesgaara v3.7

| XtremeIonut a răspuns:

Cel mai bun, dar nu-ti poti lua calul e http:www.metin2gx.ro

| ɔɐıɔ a răspuns:

Jet de aici, jocuri PC e mai sus, ce ii greu sa dati doua clickuri ca sa schimbati categoria

| nicushor42 a răspuns:

Daca nu iti merge cristi dai la setarile de la metin2newworld dar nu alea din joc alea din fisier si congfig.exe la resolution dai la 1024x768 32b si iti merge

| CrYstyY2012 a răspuns:

Merge new mein2 ala

| CrYstyY2012 a răspuns:

Imi da eroare la nu stiu ce 3d de ala crying

| KasperAntivirus99 a răspuns:

Metin2 Hotstyle..Are ratele 1000x la tot, faci yang foarte repede, cresti super repede, eu am facut in 2 ore lvl 131, poti face king1-7 din otel negru, evoluezi pana si accesorii...Bafta.DAca vrei sa ma cauti ma cheama Zeus14.

| cosmin02 a răspuns (pentru padre36_1868):

Servarul Www.metin2fun.ro nu mia da VOIE sa ne INREGISTRAM!:(( Nu aveti vreun cont de lv mik sau cv?:)