| Danielbosss a întrebat:

Salutare.TPU stiu ca e o intrebare stupida dar nu stiu cum sa fac bani pe metin2ro dau funda celui care imi da un raspuns cat mai clar

Răspuns Câştigător
| KaSS a răspuns:

Poti sa faci mai intai lvl 15 si niste iteme modeste +6 si sa farmez prin map1, dupa ce strangi ceva bani pentru iteme lvl 30-35 poti sa farmezi map2. Nu am mai jucat metin de aproape 2 ani dar asa faceam eu.

4 răspunsuri:
| TiTCapac a răspuns:

O sa-ti zic eu cum strangeam multi bani.In mapa orcilor pe undeva e un dala mare Brutal nustiucum si daca il bati(il bati usor) iti da Fms si pala il vinzi cu 1.000. 000kk si eu tot il bateam pana am si faceam multi bani am facut in 2 ore 73.000.000 kk

| Danielbosss explică (pentru TiTCapac):

Mai astept raspunsuri

| TiTCapac a răspuns:

Pai fmsu care iti pica nu conteaza + cat e si +0 e 1.000.000 kk

| Danielbosss explică:

Pai ca sa poti face iteme + 6 nu iti trebuie bani