| XerGionNn a întrebat:

Salutare TPU(Toti pentru unu)!
Caut un server bun de metin2 PVP in afara de (Hammer si Oriental, Light) Dau fundoi si votiza

7 răspunsuri:
| CălinPL a răspuns:

Metin2 pvp
metin2 tdl
metin2 devorbit
metin2 4metin

| haryH a răspuns:

Poti gasi aici : http://4metin.ro/ > cauta servare hostate si Ip sau pe hamachi cum preferi tu

| SweetGirlly a răspuns:

Metin2Fun si Metin2 united sunt faine eu pe astea joc.

| XerGionNn explică:

Eu cred ca am precizat foarte clar (METIN2 PVP) United si tim sunt Pvm!
Despre 4Metin.ro...Stiu si eu de el. Eu caut un server PVP Classic!

| XerGionNn explică:

Sigur o sa ma intrebati de ce nu joc pe ro.Pai...

Era Vara lui 2011.Tot auzeam pe la prieteni ca au cont de level 20-30-40 pe Metin2 ro Lupus, Si mi-am spus. De ce sa nu ma bag si eu? Ei asa a inceput povestea! Am jucat 3 luni pe Lupus, Aveam un Razboinic de 64 cu DGA+7 SI FMS+8 si eram tare fericit.
A Doua zi Nu imi mai mergea contul!
Am verificat cont parola litera cu litera cifra cu cifra si... CONT BLOCAT.
Am intrat pe forum si am vorbit cu GA Miaunet... Mia spus ca am folosit hack x3 si ca mam dat drept GM SI GA!
Eu nu m-am atins de porcarii de hack-uri sau sa ma dau drept STAFF
Dupa o discutie de jumatate de ora. El mi-a spus ca ban-ul permanent ramane si ca nu o sa mai am access la metin2ro nici o data! De atunci nu am mai vrut sa au de metin2.ro!

| xDarkAlex2X a răspuns:

Pai...apucate de metin2 de vorbit, metin2hammer

| rusuandrei1 a răspuns:

Vino pe sv meu pvp iteme lvl 120 la magazin lvl 127 din prima aduci si tu vreo 5-9 playeri si ati dau GM funda plss detalii la:dde.noapte