Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2799299intrebari
Cadouri USB - USBmania
Ultimele intrebari
Cupio.ro
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
21 Noi
SATI 266.592AFISARI
143.450VIZITE
129.309V. UNICI
18 Mai 2013
DraGuTeluL75 intreaba:

Salutare TPU! Va rog imi puteti da codul pentu Dragon City Hack tool 5.8v va rog ca nu am incredere deloc in survey! Cine mi-l da primeste funda!

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • 1 răspuns RSS raspunsuri)
  • 18 Mai 2013 15:00
    Ronnix a răspuns:
    "Iata ce nu permitem noi pe TPU.ro:
    - la nivelul postarilor, se considera ca nepermis tot ce este pasibil de respingere:
    - injuriile, limbajul obscen, agresiunea verbala si amenintarile de orice fel;
    - manifestari ale intolerantei fata de orice etnie si fata de optiunile religioase, politice, sexuale etc. ale fiecaruia; instigarea la ura si intoleranta;
    - spam/publicitate nesolicitata;
    - rezolvarea de teme pentru acasa prin intermediul postarilor pe TPU;
    - postarile triviale sau care nu corespund cu specificul site-ului;
    - postarile care nu sunt formulate tinand cont de regulile minimale ale gramaticii;
    - postarile care instiga la acte ilegale (ex: piraterie, consum de substante interzise, furt etc)
    - postarile care incalca drepturile de autor, oferind informatie preluata din alte surse, fara precizarea acestor surse.
    - postarea de linkuri de de pe diferite site-uri care promoveaza sau incurajeaza pirateria
    - hartuirea utilizatorilor;
    - abuzul de orice fel (abuzul de dreptul de a posta, abuzul de dreptul de a vota sau de orice alta functie de pe site);
    - asumarea identitatii altor utilizatori sau crearea de clone;
    - hacking"
    Sursa: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#41