| LonGin a întrebat:

Vin aici cu o intrebare.
Stie cine cumva un server de metin2 ultra hard? Gen metin2 ro?
Funda!

8 răspunsuri:
| Geto201 a răspuns:

Salut. Uite aici.
Metin2Takko PVM
www.metin2takko.in

| LonGin explică (pentru Geto201):

Este prea usor pentru mine. Scuze.

| LonGin explică (pentru Geto201):

Alte raspunsuri va rog?

| Geto201 a răspuns (pentru LonGin):

Intra pe Metin2Takko - www.metin2takko.in

| LonGin explică (pentru sebynms):

Spuneam sa cresti ca pe ro. Sa faci banii ca pe ro. Sa faci itemele ca pe ro. Doar sa nu esueze asa mult la +.

| xCoSmyNnNx a răspuns:

Cand intrii pe site-ul official al metin 2 ro, o sa vezi o iconita cu steagul romaniei, dai click pe ea si selectezi o alta tara, de preferabil UK si dupa iti faci cont.

| LonGin explică (pentru xCoSmyNnNx):

Cosmyn. Inteleg ceea ce spui. Dar eu ma refeream in afara de officiale.