| sheamussheamus a întrebat:

Vreau sa stiu si eu de unde imi pot pune o capa pe contul meu de minecraft. Mentionez ca, contul meu este premium. Astept raspunsuri de unde pot lua o capa sau un site...

Dau FUNDA la cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| YoChriss a răspuns:

Salut! Ca sa poti avea o capa pe jucatorul tau din Minecraft trebuie sa platesti 10 dolari (din cate stiu eu) pe site-ul Optifine. Acolo o poti face cum vrei tu si o poti schimba cand te plictisesti de ea. Primesc Funda?

| sheamussheamus explică (pentru YoChriss):

Daca puteai eu ma refeream la un site de unde pot lua capele gratis... mersi oricum

| YoChriss a răspuns (pentru sheamussheamus):

Nu exista niciun astfel de site, capele le poti lua doar de la Optifine. Multumesc pentru funda!