| eL3R0N a întrebat:

Salutare tuturor. Am si eu o intrebare: Stiti cumva jocuri asemanatoare cu Mount and Blade? Sunt pur si simplu innebunit dupa acest joc si de aceea as dori sa aflu daca exista jocuri asemanatoare. Daca stie cineva va rog sa imi spuneti big grin FUNDA

2 răspunsuri:
| Alex1 a răspuns:

Pai nu stiu daca o sa-ti fie de folos dar asemanatoare sunt 4story si
metin2

| albertoleos99 a răspuns:

Si mie imi plac foarte mult jocurile astea, eu joc medieval2 e ca mount and blade, medieval mercenary care e online si Fire&Sword.Sunt asemanatoare jocului Mount&Blade.