| Dsu_Adt_2000 a întrebat:

Salutare tuturor,am un prieten cu un laptop TOSHIBA,caruia i s-a stricat hard-ul! Cum in el nu vreau sa intru sa-l dau jos, m-am gandit sa ii iau eu unul extern sa il pun? Ce parere aveti? Credeti ca va merge?

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Avem parerea ca esti EXTREM de stupid. Ia breh si schimba nenorocitul ala de hard. Mergi intr-un service daca ti se pare mare filozofie, sint magazine care iti fac asta moca daca iei hardul de la ei.