| JellyPlays a întrebat:

Salutare tuturor vreau sa va anunt ca de astazi deschid o serie de promovari servere de SA:MP,MC, CS, etc.
Ce trebuie sa faceti pentru o promovare...O promovare pe youtube normal eu am 108 abonati!
-Sa-mi faceti o mica promovare adica playeri de pe acel server sa se aboneze la canalul meu si sa fie activi..infine nu trebuie chiar toti sa se aboneze daca sunteti 30 pe server minim 10 sau daca sunt mai putin minim 5!
-Daca e server de SA:MP mai degraba RPG in afara de mica promovare adica sa se aboneze cativa playeri sa primesc si admin 2 si voi fi activ pe server adica cu event-uri etc!
-Daca e server de Mc sau de CS 1.6 doar va abonati la canalul meu!
Contactari:
Pe Facebook!
Pe yahoo masinger : hooligan. j0ker@yahoo.com
Pe skype : fuzzygaming
Uitati canalul meud e youtube: https://www.youtube.com/channel/UCUOVozQ3ySRDb2dGqbHJYyQ

1 răspuns:
| ionescualexandru41 a răspuns:

Faci promovare si la canale de youtube?