| AinştainIsBack a întrebat:

Salutare, va rog sa imi dati o lista cat de mare cu cele mai bune jocuri multiplayer(dupa opinia voastra) de downloadat, nu cele online.

Sper ca stiti ce inseamna multiplayer, cele gen Minecraft, Sa-mp(GTA San Andreas Multiplayer)...

Răspuns Câştigător
| YoChriss a răspuns:

Salut! Recomand urmatoarele:
- Hawken;
- Planetside 2;
- Battlefield Play4FREE;
- NFS World;
- Fifa World;
- Team Fortress 2.
Toate jocurile de mai sus sunt gratuite, si le gasesti pe Steam sau pe site-ul dezvoltatorului. Primesc Funda? O zi buna!

2 răspunsuri:
| Hitback a răspuns:

Sunt jocuri faine dar care costa. Bf3. Nfs the crew.

Scoate-ti sniper elite v2 si jucam.

| AinştainIsBack explică:

As vrea niste jocuri mai complexe, nu doar cu masini si nu doar de impuscaturi sau ceva de genul. Alte jocuri mai stii, @Hitback?