| Adrian_Gabriel_Tiponut_1991 a întrebat:

Salutare vreau sa îmi cumpar un ps4 întrebarea e pot intra pe google youtube...de pe el?

Răspuns Câştigător
| George3313 a răspuns:

Poti numai daca ai ps plus la ps3 nu este asa desi stiu ca pe ps4 sunt jocuri bune dar oricum.
Treaba e ca daca iti ei ps plus o sa primesti jocuri gratis:gta5 watch dogs depinde de noroc. FUNDA?

2 răspunsuri:
| Țoglă a răspuns:

Poți, dar nu îți recomand consola în detrimentul PC-lui. Te vei plictisi repede.

| eduardooo a răspuns:

Da vei putea sa faci multe:
Poti accesa internetul, sa intrii pe google, Youtube, Netflix etc.
Doar daca ai internet desigur!