| Lupu_Lucian_1997 a întrebat:

Salutare Vreau sa schimb clientul metin2. cu un alt client modificat.
Din cate m-am documentat trebuie schimbat Ip-ul. dar fisierese sunt m2x m2a am incercat sa le convertesc sau convertit dar nu mergeau extrase.Acum am luat un client deja modificat si vreau sa ii pun Ip-ul pentru a nu mai modifica eu clientul. Este posibil sa iti iei un client si sa-l faci pentru serverul tau?
Dau Funa

Răspuns Câştigător
| TechGuyTpu a răspuns:

Poti dar numai alea.epk/.eix. Celelalte fisiere sunt criptate si nu le poti deschide.

| Lupu_Lucian_1997 explică (pentru TechGuyTpu):

Deci mie imi trebuie Ip-ul. Daca iau alt client cu extensii epk eix si ii pun ip pe clientul respectiv merge? Adica iau un client de pe alt server sa zicem cu extensiile alea si ii bag ip-ul meu merge sa-l folosesc pentru serverul meu?

| TechGuyTpu a răspuns (pentru Lupu_Lucian_1997):

Ar trebuie sa mearga

| Lupu_Lucian_1997 explică (pentru TechGuyTpu):

Lasa-mi un contact deal tau id de mess ceva sa ma ajuti daca vrei Ai funda