| SnoopDog19 a întrebat:

Salutaree! In aceasta zisa intrebare happy este vorba despre metin2Ro.Ma-si apuca si eu de metin2 ro dar as vrea sa am un prieten sa zic asa. in care sa ne ajutam unu pe altul nu stiu daca ma intelegeti big grin .....Astept raspunsuri
P.s: Serverul nu conteaza.

Răspuns Câştigător
| Marius875 a răspuns:

Te inteleg e important s-a ai pe cineva in jocurii s-a te potii imprumuta etc.
Dar Metin2ro este deja un joc trecut.
Iti propun sa te jocii altceva precum SA-MP serva rpg.bugged.ro sau Minecraft sau LOL sau dota2 sau WOW nu stiu daca iti place lista mea dar astea sunt acum jocurile jucate frecvent. Bafta daca vrei s-a mai vorbim - mess- p. xgame@yahoo.com sau pregat12@yahoo.com skype-getodac.rom2

2 răspunsuri:
| AaNg a răspuns:

Te astept pe serverul draco ch1 am cont de fata da-s baiat am lv 27 te astept pe 19 decembrie ora 13:00 ma numesc asa : Distractiva

| AaNg a răspuns:

Scuze 20 decembrie server draco ch1 ma numesc : Distractiva ( ne intalnim la fierar map1 la ora 13:00 )