| JAH29 a întrebat:

Salutari, de cand ma stiu cu windows 7, mereu am avut aceiasi problema la bsplayer.ruleaza cat ruleaza si apoi imi da un crash... de abia de abia pot sa il inchid... task managerul de abia se deschide etc etc etc. crashul fiind o mica eroare un chenar care apare in spatele. celorlalte ferestre si nu poti ajunge la el sa dai close apllication etc. daca ati intampinat si voi problema asta va rog sa-mi scriecti ce e de facut. am instalat zeci de bsplayere! la fel. funda ON

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Daca nu spui ce eroare iti apare cum sa te ajut? Crash-ul se afla in bara jos cand se deschide, il alegi de acolo si apare peste celelalte ferestre.