| Adryan_Adrian_1996 a întrebat:

Salutari TPU. Cred ca deja multi aveti jocum Grand Theft Auto V (GTA 5). pentru PC. As dori sa-l cumpar si eu. Insa intrebarea mea este. Imi merge GTA 5 pe: Intel(R) Pentium(R) CPU H630 @ 2. 70GHz, 4GB RAM, Placa video AMD Radeon HD 5450 1GB (cred), pe un windows 7 x85 Bites (x64). Calculatorul este de la MSI.
PS: Windows-ul este SP1 (Service Pack 1)

Va roog mult sa-mi raspundeti... am nevoie de ajutorul dvs. Ca sa stiu sa nu dau banii pe degeaba.

Răspuns Câştigător
| Vladut2000L a răspuns:

Nu merge GTA 5 pe el.

3 răspunsuri:
| aLeXFotballClub a răspuns:

Cum nu merge eu am GTA V 4 gb ram Placa video AMD RADEON HD 6750 Intel Pentium de 3 ghz si imi merge pe medium

| Adryan_Adrian_1996 explică (pentru aLeXFotballClub):

Ai placa mai buna, a mea e AMD Radeon 5450 cu 2, 7 GHz, tu ai mai buna

| TheCooLGuy a răspuns:

Iti trebuie 6-8 gb ram ca sa iti mearga bine....Cu grafica buna!