| Lio a întrebat:

Salutari tuturor, as dori sa stiu cum pot rezolva o problema legata de Fifa 13.Am avut jocul asta acum ceva timp, fara sa intampin probleme, dar dupa ce mi-am formatat calculatorul (de vreo 3 luni) nu mai reusesc sa rezolv problema Fifa 13 crash dump fix. Am incercat tot felul de variante, am luat in calcul fel si fel de rezolvari, le-am incercat, dar nimic. Origin-ul il am instalat.
Deci, un sum up : Hmm... Dupa formatarea calculatorului, nu mai pot juca FIfa 13 pentru ca primesc Fifa 13 crash dump.
Daca cineva ma poate ajuta cu aceasta problema ii voi multumi si ii voi acorda o funda.

Sper sa primesc raspunsuri. happy

1 răspuns:
| dariusel15 a răspuns:

Incearca sa il ei dupa alt sait poate o sa mearga daca nu merge ia-ti alt fifa