| imDany a întrebat:

Saluter cand intru in minecraft imi da o eroare ceva cu java si runtime este corupt sau ceva de genu ce trebuie sa fac. Dau funda!

Răspuns Câştigător
| LeonFTW a răspuns:

Pai,reinstaleaza java! Scrie si tu pe net java latest version, nu iti pot da link pentru ca se poate updata si iei unu vechi(java se updateaza des)! Dar reinstalezi java complet, dupa dai un restart la pc!

1 răspuns:
| AndreiPisoias a răspuns:

Daca ai minecraft forge sterge toate modurile iar daca nu... Reinstaleaza minecraftul (eu il reinstalez odata la 3 luni).