| TCAngel a întrebat:

Salutere! In League of Legends cand iti schimbi contul pe alta regiune si esti intr-o liga (de ex silver) pe regiunea respectiva te da unranked? (de ex de pe EUNE pe EUW)

2 răspunsuri:
| TechGuyTpu a răspuns:

Te transfera si te pune unranked. Apoi dupa ce joci un meci de ranked te pune in functie de acel meci+in ce divizie ai fost pe servarul trecut.

| Nustiucinece a răspuns:

Salut, m-am transferat parca anul trecut si m-a dat acceasi divizie din ce imi amintesc.