| darius1225 a întrebat:

Saluty TPU Am si eu o intreb are imi spuneti si mie va rog frumos un metin2 ca Metin2 Gth Petru cine nu stie ce e mt 2 gth explic ce as vrea la mt level peste 200 max 250 armuri nu neaparat pana la otel dar daca sunt pana la otel nu e nimic arme max pana la otravita sirius sa n fie si sa cresti bine oke sper sa aveti metine asa arme sau armuri noi nu neaparat

Răspuns Câştigător
| AdiCv a răspuns:

Metin2 HotStyle e un metin foarte bun faci bani foarte repede si la fel de bine cresti. Funda?