| innayz a întrebat:

Cum pot sa-mi pun boti la cs? Nu pe server, ci sa ma joc eu cu botii. Ca deschid cs-ul si sunt doar eu singura.

28 răspunsuri:
| alynutzuthau a răspuns:

Dupa ce intri pe o mapa! apesi pe H si dai la add bot! funda? big grin

| alynutzuthau a răspuns:

Offf... pai nu mai stiu sigur! conteaza ce cs ai! normal trebuie sa apesi pe H si intri ori la setari si scrie add bot! sau bot_add_t sau bot_add_ct daca nu e nici asa intri si u la fiecare din ala si cauti add_bot! ceva de genu... daca nu intri maine pe sv meu! respawnz.zapto.org! nu e prea populat! t astept big grin

| RELIABLE a răspuns:

In primul rind fisierul cstrike din (zbot) il dezarhivezi direct in counter strike nu in al doila folder castrike din (counter strike) dupa acea intri in joc si scrii in consola bot_ad_cs daca esti teror si bot_ad_t daca esti counter-terorist.

| Diabl0 a răspuns:

Foarte usor. Intra aici: http://www.csromania.com/bots/ apasa click pe Zbot, dezarhivezi arhiva si folderul cstrike il bagi peste folderul cstrike din cs-ul tau. Mai exista pe acolo, de aceea ti-am lasat link, dar Zbot e cel mai bun pentru ca poti sa joci pe orice harta, awp, fy, aim, de, cs, etc. Bafta.

| WeAreSmart a răspuns:

Diabl0 are dreptate

| Danişor a răspuns:

Pai cand intri in cs dai pe new game si apoi dai pe add bots si acolo alegi cati boti vrei sa ai si alegi mapa. Funda?

| valintinvalic2011 a răspuns:

Pai intri in counter apesi pe console si scrii bot_add si pui de mai multe ori si vei avea mai multi boti dar asta depinde si de counter care o ai poti sa ai un cs care sa nu aiba boti bafta

| onyvirus a răspuns:

Posteaza intrebarea pe http://onyx.forumssv.com si primesti detalii

| AfloareiRazvan a răspuns:

Dai New Game acolo ai un numar sub harta schimbi numarul si atatia boti vor fi... Daca vrei sa=i bagi la o anumita echipa e ultimul tab de sus si selectezi. FUNDA

| darkmarco23 a răspuns (pentru AfloareiRazvan):

Da nu-mi apare niciun nr sub harta!

| AfloareiRazvan a răspuns (pentru darkmarco23):

Atunci intri pe harta si dupa ce s-a incarcat apasa H... o sa ai niste optiuni... de acum incolo sunt sigur ca stiiwinking

| mirlanul a răspuns:

Cind alegi mapa undeva jos scrie bots la tine scrie 0 tu poti face pina la 32

| AlexForEver a răspuns:

Incearca sa apesi pe butonul de sub ESC(Consola) /add bot sau /addbot,winking

| Iuli22Jackie a răspuns:

....Asa de greu e sa premiezi un raspuns cu funda? Pierdeti casa daca dati o simpla funda?

| innayz explică:

Nu imi apare niciunde add bot sad

| SbMbNcSmlPcrD a răspuns:

laughing laughing laughing As zice ca e prea simplu dar depinde de cs.Adc si eu joc adc am jucat doar ca il mai am in pc si nu merge cu boti.Si care e faza cu botii de ce nu joci online.Ps(Botii sunt mult mai buni ca jucatorii adevarati).

| Calcan99 a răspuns:

Cum adica dezarhivezi? Ma ajutati?

| Dragutzu_Vladutzu_1995 a răspuns (pentru Calcan99):

Adica il dai in dekstop de pe wizard si joci

| aNdr3yBe a răspuns:

Intri pe orice mapa(harta) de cs, apoi apesi litera,, H `` si cauti,, add bot `` ori,, boot menu `` sau modifici de la,, new game `` si modifici acolo ( cati boti doresti pe server, ce sa foloseasca etc )

| George_Juve_1988 a răspuns:

Esti pe o mapa si bagi in consola bot_quota 21 (21 sunt botii, bagi cati vrei tu.)

| darkmarco23 a răspuns:

Apesi h si dai add bot

| darkmarco23 a răspuns:

Nu-mi apare niciun numar sub harta

| ImMobile a răspuns:

Eu cand dau sa intru imi da ca nu s-a putut conecta la sv help dau si funda.

| Dragutzu_Vladutzu_1995 a răspuns:

Deci intri pe new game ti se incarca jocul intri de faci ct sau tero dai pe h si dai pe primul scrie bot day ad bots ti pe el dai pe ad bots ct sau t ct counter tero si t tero si dai ori 6 ad bots ct sau t si gata daca tie de ajutorwinking big grin

| Cernaef_Cristi_1996 a răspuns:

| Lorelai21 a răspuns:

Mega simplu descarci o serie de boti cum ar fi
Zbot - este unul dintre cei mai buni boti, isi creaza singur waypoint-uri pe harta.
Akimbot - este un bot ce functioneaza pe mult mod-uri, dar isi creaza waypoint-uri manual.
NNBot - este un tip de bot mai vechi, dar este foarte customizabil.
De aici descarci boti http://resursecs.com/boti-counter-strike-16.html
Dupa ce ai descarcat un tip de boti dezarhivezi fisierul lor in cstrike.
Daca tot cand intri in joc nu ai boti press H si dai addbot

| Orsa_Cipri_1990 a răspuns:

Salut cine imi spune si mie cum scriu sa omor botii dupa ce am murit si eu sa numai astept pana se termina runda...

| Cristian_Cristi_1995_Hjfa a răspuns:

Cum sa pun ca nu-mi mai merge cu boti