| andreeyyyyyyyyy a întrebat:

Saluuut, am si eu o problema cu pc -u ...cand deskid un video (youtube, trilulilu etc ) se blocheaza deodata nu se mai mijk mausu si isi da restart. cateodata mai apare ecran blue si zice ceva gen (error psihical memory ) puteti sa ma ajutati? mersi!

2 răspunsuri:
| delete8 a răspuns:

Cel mai bin ear fi sati reinstalezi windawsul am eu pe youtobe un videoclip unde iti arata cum sa instalezi windowsul l-am folosit cand mi-am instalat eu windowsul pe alta partitie daca vrei sa-l vezi trimite-mi un mesaj privat si iti dau link terog funda

| Darko18 a răspuns:

Salut si eu am avut aceiasi problema doar ca la mine dupa max 50 de minute dupa ce l-am pornit isi dadea compul singur restart, si am citit prin toate blogurile posibile ce ar putea fi unii ziciau ca coolerul nu mai funcioneaza bine alti ca pasta de pe procesor sa uscat. nu cred ca o sa te azute prea mult raspunsul meu, dar cred ca compul tau ii pe duca.