| BeLyNdA a întrebat:

Salz TPU! Imi puteti spune va rog frumos un site unde se joaca avioane online?

4 răspunsuri:
| xuanbou a răspuns:

Vezi poate-ti plac jocurile cu avioane de aici http://www.kono.ro/jocuri-cu-avioane/

| BeLyNdA explică:

Multumesc de raspunsuri, dar eu am uitat sa specific ca vroiam un site cu avioane(de acelea care se joaca in doi)adica ai un careu in sus si unul in jos (pe o foaie de patratele)si numerotezi de la 1 la 10 in josul careului si deasupra lui scrii literele de la A la J.Stiti va rog un site care se joaca acest joc cu avioane?

| ra1c1 a răspuns:

Air Rivals un joc foarte frumos