| petru_5629 a întrebat:

Salzz Imi dati Si mie niste linkuri cu servere de metin2 private Noi si HOSTATE Dau Fundoi :X:X

Răspuns Câştigător
| Stein a răspuns:

King-mt2.eu.gg

3 răspunsuri:
| AlexShadow26 a răspuns:

Nu te lua dupa cretinu ala ca daca faci ca el o sa iti iei adio de la cont + metin2uk nici nu-i privat e o timpenie mai mare decit ro si incerca metin2 hammer e supar doar ca nu-i non stop dar se inchide doar pe la 2 noaptea si cind repara ceva la el

| Metin2uk a răspuns:

Sall! Eu joc metin2 uk si zic ca e foarte Bun jocu! De ieri un vecin mi-a zis o smecherii cum sa faci banii testat! Dai Mail la r. ff26@yahoo.com acesta e [SSGM] si dai mail cu username: si password: Acesta va crede ca tu ai platit si o sati puna banii pe cont!