| stefytpu a întrebat:

Sault TPU uite curand o sa imi cumpar un xbox (2, 3 zile) dar nu stiu ce jocuri sa imi iau la el as vrea ceva de care sa nu ma plictisesc si sa dureze ca de exmeplu jocul sims ma puteti ajuta va rog

Răspuns Câştigător
| denis_7118 a răspuns:

Pai, niste jocuri interesante sunt Sims-urile cum ai zis si tu, sau poate jocuri de actiune precum GTA, sau chiar cu masini daca iti plac cursele etc. La Sims daca iei iti sugerez 3 pentru ca am 2 3 iar 2 nu are o grafica asa de buna. La GTA ti-as sugera IV pentru ca e cel mai tare. Iar la masini pentru o varietate imensa Grand Turismo 5. Bft!

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Toate jocurile care sunt pentru PC le gasesti si pentru xbox asa ca alege ce vrei