| mihaiqaz a întrebat:

Buna TPU! Vreu sa imi instalez league of legends dar cand il deschid imi da ceva de kernel 32dll "the procedure entry point gel logical processor information could not be located link library kerne; 32! Ce sa fac ca sa poata merge!

Răspuns Câştigător
| Vl4dootz a răspuns:

Trebuie sa fie problama cu Windows installer. descarca ultima versiune de windows installer si incearca sa reinstalezi jocul. daca iti mai apare eroare asigura-te ca pc-ul tau respecta cerintele jocului.
Bafta!

3 răspunsuri:
| Vl4dootz a răspuns:

Ce versiune de windows folosesti?

| mihaiqaz explică (pentru Vl4dootz):

XP 2002

| mihaiqaz explică (pentru Vl4dootz):

Mersi

| Vl4dootz a răspuns (pentru mihaiqaz):

Trebuie sa fie problama cu Windows installer. descarca ultima versiune de windows installer si incearca sa reinstalezi jocul. daca iti mai apare eroare asigura-te ca pc-ul tau respecta cerintele jocului.
Bafta!