| FloRyN36 a întrebat:

Scuze de categorie dar ma grabesc si asta e cea mai populara. As vrea sa stiu care este mail-ul celor de la steam(poate parea prostesc sa nu-l stiu dar chiar n-am chef sa-l caut acum). As dori mail-ul lor deoarece trebuie sa vorbesc cu ei despre cateva probleme iar pe internet nu ma lasa sa ma conetez cu contul. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Dragonfall a răspuns:

Iti creezi cont separat Steam Support intrii aici https://support.steampowered.com/newticket.php - si pe urma intrii in contact cu ei.