| DEADON a întrebat:

Se merita sa imi cumpar Counter Strike Source pe steam. Adica ma refer daca este vreo diferenta dintre cel cumparat pe steam si cel primit pe steam de la un prieten.
Vreaun sa stiu vreo diferenta.
Funda.

1 răspuns:
| alliyn13 a răspuns:

Pai diferenta este ca daca il iei de pe steam si iti place sa joci steam-ul, impreuna cu un pc bun te ajuta sa joci la clasa mare happy merge mai bine... mai putin lag, mai mult fps, si chestii de genul asta... daca iti place sa joci mai de performanta( astea sunt la cs simplu pe steam dar nu cred ca este alta diferenta)