| Maryus_Cosmynutzu_1999 a întrebat:

Se poate instala cs:go de pe un cont de steam de la un prieten la mine in pc? si sa mearga online daca am cont de steam?

Răspuns Câştigător
| BlueEBirdD a răspuns:

Pai ai putea.Trebuie ca prietenul tău să se logheze la tine pe PC la Steam.
După care trebuie să între în settings>family>authorise this computer și cand te loghezi pe contul tau o să ai toate jocurile lui în library! Succes!

1 răspuns:
| noone33 a răspuns:

Nu se poate numai daca amicul tau ti-ar imprumuta contul sa joci cs go. daca vrei sa il instalezi trebuie sa il cumperi.